Reference

Podíleli jsme se na výstavbě technického zázemí mnoha firem. Rovněž stojíme za řadou velmi známých projektů. Pro představu zde uvádíme některé z nich:


 

MTC Trading s.r.o.

Revize sítě a zařízení, upgrade stávajících technologií a následná pravidelná správa celé počítačové sítě společnosti MTC Trading s.r.o., která působí v obchodě s neželeznými kovy a jejich slitinami, feroslitinami a přísadovými kovy.

 


 

Chapeau Rouge

Připojení k Internetu, konfigurace routeru a rozdělení LAN sítě do několika podsítí, dodávka počítačů včetně potřebného software a následná pravidelná správa celé počítačové sítě v clubu Chapeau Rouge, který je ojedinělým místem v samotném centru Prahy, datující svou existenci již od roku 1919.

 


 

Euro Reality Plzeň s.r.o.
Nastavení síťové tiskárny a konfigurace routeru pro přístup do sítě Internetu včetně nastavení bezpečnostní politiky pro pobočku na Praze 3 společnosti Euro Reality Plzeň s.r.o., která dokáže nabídnout mnohem více, než jen realitní činnost.

  

Medikomplex s.r.o.
Správa počítačové sítě včetně zřízení kompletního technického zázemí a serveru na platformě Microsoft ve společnosti Medikomplex s.r.o., která komplexně zásobuje stomatologické ordinace a laboratoře dentálnímy materiály, nástroji a přístroji.

 


 

Telehouse Nagano

Projekt a nasazení do serverhousingu Telehouse Nagano — GTS Novera.

 


 

Projekt diskografie.cz
Jeden z nejvíce navštěvovaných hudebních serverů v České republice se všemi žánry textů známých i méně známých hudebních skupin a interpretů současnosti i minulosti.

 


 

AK JUDr. Josef Svoboda

Nasazení antivirové ochrany, certifikace advokátní kanceláře, outsourcing a správa sítě včetně serverů na platformě Microsoft.

 


 

NetSystems Solution s.r.o.

Kompletní dodávka výpočetní techniky a zřízení počítačové sítě ve společnosti NetSystems Solution s.r.o. včetně její konfigurace, zabezpečení a provádění pravidelné údržby sítě.

 


 

Basepoint s.r.o.

Správa počítačové sítě společnosti Basepoint s.r.o., která se zabývá řízením projektů, komplexním řešením interierových designů a v neposlední řadě také architekturou.

 


 

iSure.cz s.r.o.
Nasazení serveru na platformě Linux do společnosti iSure.cz, která se zabývá službami v oblasti pojišťovnictví a realit. Rekonfigurace počítačové sítě včetně její pravidelné údržby. Hosting e-mailových schránek s podporou IMAP serveru. Nastavení a zabezpečení VPN sítě pro vzdálené připojení k uživatelským PC stanicím.

  

EdHardy CZ s.r.o.
Konfigurace a údržba počítačové sítě společnosti EdHardy, která se zabývá prodejem osobitého a luxusního oblečení, bot a jiných módních doplňků.

  

RidingBoard
Hosting e-mailových schránek, dodávka výpočetní techniky a software včetně kompletního antivirového zabezpečení firmy RidingBoard, která se zabývá mobilní reklamou nejen v oblasti automobilů.

  

Centrum 2000 a.s.
Instalace a konfigurace počítačových sestav s následným nastavením lokální sítě a připojení k síti Internet společnosti Centrum 2000 a.s.

 


 

Horské apartmány Cihlářka
Správa počítačové sítě, nastavení a konfigurace kamerového systému v celém objektu nadstandardně provedených horských apartmánů Cihlářka, které jsou umístěny v nádherné přírodní lokalitě Krkonošského národního parku.

  

Pankrác Business Centre s.r.o.
Kompletní správa počítačové sítě a systému pro kódování vstupních zámků u všech dveří, dodávky hardware a software pro luxusní business centrum, které se nachází na stále se rozvíjející a atraktivní lokalitě přímo u stanice metra a obchodního centra Arkády Pankrác.

  

Deminka Palace
Pravidelná správa počítačové sítě v hotelu Deminka Palace, který představuje střetnutí historie a moderního hotelu nacházejícího se v samotném historickém centru Prahy nedaleko Národního muzea.

 


 

Culinaria Praha

Správa počítačové sítě včetně serveru a pokladního systému v Culinarii Praha, která nabízí vždy čerstvé kulinářské speciality z celého světa i z nedalekých míst, jídla s sebou a cateringy.

  

La Strada Ristorante
Celková realizace LAN sítě, kompletní dodání hardware, nasazení software pro obsluhu restaurace a kuchyně do restaurace La Strada Ristorante, která je zaměřená na italskou kuchyni s použitím vždy výhradně čerstvých a sezónních surovin za výborné ceny.

 


 

Hotel Sunrise

Kompletní reorganizace datové sítě hotelu - výměna aktivních i pasivních prvků v síti, uspořádání kabeláže, nasazení zařízení MikroTik a propojení hotelu pomocí VPN sítě se systémem pro odbavení hostů umístěným na vzdáleném serveru. Kompletní pokrytí hotelu WiFi sítí a její zabezpečení.

 


 

Restaurant Červená tabulka

Výměna datových rozvodů, inovace technického zázemí a správa počítačové sítě v jednom z nejvyhledávanějších pražských restaurantů, který nabízí kvalitní zážitkovou gastronomii s příjemným posezením v intimní atmosféře.

  

Bytové družstvo ''572''
Dodávka výpočetní techniky pro Bytové družstvo ''572'' včetně kompletního antivirového zabezpečení družstva.

  

Travel No. 1 s.r.o.
Konfigurace a údržba počítačové sítě společnosti Travel No. 1 s.r.o.

  

Accounting for Europe s.r.o.
Rekonfigurace počítačové sítě a její pravidelná údržba včetně serveru na platformě MS Windows 2008 Server společnosti Accounting for Europe s.r.o., která se mimo jiné zabývá službami v oblasti účetnictví a daňového poradenství. Nastavení a zabezpečení vzdáleného připojení uživatelů prostřednictvím VPN sítě.

  

Erchonia.cz s.r.o.
Instalace a konfigurace počítačových sestav s následným nastavením a kompletním antivirovým zabezpečením celé lokální sítě a připojení k síti Internet společnosti Erchonia.cz s.r.o., která se řadí na vrchol v oblasti laserové a kosmetické medicíny.

  

Mansson's Bakery
Dodávka počítačových sestav, implementace a nastavení počítačové sítě včetně kompletního zabezpečení a konfigurace VPN sítě pro vzdálené připojení uživatelů společnosti Mansson s.r.o., která nabízí netradiční pekařské pochoutky v příjemném prostředí Starého Města v Praze.

  

Migis s.r.o.
Dodávka, instalace a konfigurace výpočetní techniky a software pro společnost migis s.r.o., která se mimo jiné zabývá inženýringem, project managementem a technickým dozorem investora v oblasti staveb. 

  

Apartments Praha
Reinstalace a konfigurace počítačů včetně internetového připojení apartmánů v Dušní ulici, které nabízejí komfortní ubytování v samém středu Prahy za přijatelné ceny.

  

Auto Assistance Praha
Rekonfigurace, zabezpečení a správa počítačové sítě společnosti, která se zabývá první pomocí motoristům při dopravních nehodách a poskytováním kompletního servisu při řešení pojistných údálostí.

  

Reality Braník s.r.o.
Instalace a nastavení datové sítě, konfigurace počítačů a jiných periferií společnosti Reality Braník, která nabízí kromě kompletního realitního servisu další služby, jako jsou například právní služby, zpracování znaleckých posudků a služby v oblasti stěhování.

 


 

White Blue
Správa počítačové sítě v nevšedním místě plném zábavy, které spojuje steak house, hotel, music bar a casino. Na své si ale také přijdou příznivci motocyklů, zejména světoznámé značky BMW.

  

SKILLS, spol. s r.o.
Návrh, kompletní realizace a zapojení datové sítě včetně nasazení aktivních a pasivních prvků s následnou konfigurací a uvedením celé sítě do provozu pro společnost SKILLS, spol. s r.o., která mimo jiné poskytuje dlouhodobé i jednorázové rozvojové programy v oblastech manažerských, obchodních a interpersonálních dovedností.

  

Hotel Assenzio
Pravidelná správa počítačové sítě včetně datových a aplikačních serverů sloužících pro rezervační systém pokojů na platformě Windows v hotelu Assenzio, který nabízí luxusní ubytování odpovídající nádhernému čtyř hvězdičkovému komfortu nedaleko turisty velice žádaného centra Prahy.

  

Luxoprofi
Správa počítačové sítě, nasazení serveru na platformě Microsoft a kompletní zabezpečení celé sítě včetně nasazení VPN ve společnosti Luxoprofi, která se zabývá prodejem kvalitních LED žárovek, zdrojů LED osvětlení a veškerého příslušenství s důrazem na špičkovou kvalitu.

  

ViT Logistics s.r.o.
Návrh, realizace a následná správa počítačové sítě včetně dodání kompletního hardware do společnosti ViT Logistics s.r.o., která se zabývá převážně mezinárodní a tuzemskou přepravou a logistikou.

 


 

OK Point s.r.o.
Reorganizace datové sítě - výměna aktivních a pasivních prvků v síti. Nasazení a konfigurace zařízení MikroTik, nastavení WiFi sítě a zabezpečení celé lokální sítě ve společnosti OK Point s.r.o., která se stará o klienty nejprestižnějšímu mobilnímu operátorovi v ČR - O2 Czech Republic.

 


 

 

Divadlo v Dlouhé

Zařízení a konfigurace lokální počítačové sítě velmi známého pražského divadla v Dlouhé ulici, které se nachází v centru hlavního města Prahy.

  

 

Veselý domeček

Nasazení aplikačního serveru do stávající sítě společnosti pro správný běh důležitých aplikací používaných při správě nemovitostí, která spočívá v kompletním zajištění organizačního chodu celého domu.

  

 

Brinlen s.r.o.

Zabezpečení a kompletní rekonfigurace počítačové sítě společnosti Nartys s.r.o., která se zabývá produkcí kosmetických výrobků pečujících o pokožku celého těla pomocí vody, bahna a minerálů přímo z Mrtvého moře.

  

 

RS-auto s.r.o.

Instalace a nastavení kamerového systému s online sledováním včetně dodání výpočetní techniky pro autobazar RS-auto, který nabízí kvalitní vozy nejrůznějších typů a značek, leasingové a úvěrové služby, odborné poradenství, služby autoservisu a další.

 


 

Marcons International s.r.o.
Rekonfigurace stávající datové sítě včetně lokálních stanic a ostatních zařízení, vytvoření VPN sítě a nasazení terminálového serveru na platformě Windows ve společnosti Marcons International s.r.o., která se zabývá distribucí kvalitních materiálů z oblasti stavební chemie.

  

Auto Radlík s.r.o.
Rekonfigurace počítačové sítě a její pravidelná údržba včetně serveru na platformě Windows společnosti Auto Radlík s.r.o., která se zabývá nejen odborným servisem vozidel, ale kromě jiného také lakováním, karosářskými pracemi a ostatními služby z tohoto oboru.

 


 

Studio WellnessTop

Správa počítačové sítě a propojení se sídlem v Praze pomocí zabezpečeného VPN tunelu studia WellnessTop v Kladně, které nabízí kromě cvičení, sauny, solária, masáží a dalších služeb také prodej značkové kosmetiky.

 


 

Süda

Pravidelná správa počítačové sítě a její profesionální zabezpečení pro výhradní české zastoupení velmi kvalitní německé kosmetické značky Süda, která se zabývá péčí v oblasti nohou a rukou.

 


 

Gerard‘s

Nasazení terminálového serveru na platformě Windows a pravidelná správa počítačové sítě a kamerového systému pro výhradní české zastoupení světoznámé italské kosmetické značky Gerard‘s, která je díky své profesionální péči o pokožku obličeje a těla jednou z nejznámějších značek pro kosmetické salony.

 


 

Thalaspa

Správa počítačové sítě a pravidelné dodávky spotřebního materiálu pro výhradní české zastoupení francouzské kosmetické značky Thalaspa, která se zabývá péčí o lidské tělo a zaujímá ve světě již mnoho let jednu z prvních pozic.

 


 

b.i.g. FM service s.r.o.

Kompletní reorganizace datové struktury a pravidelné zálohování souborového serveru na platformě Windows společnosti b.i.g. FM service s.r.o., která se zabývá bezpečnostními službami a správou a údržbou nemovitostí.

  

P&K developers, s.r.o.
Instalace racku s příslušenstvím, zapojení a měření datové sítě, nasazení datového serveru na platformě Windows pro developerskou společnost P&K developers, s.r.o., která se zabývá výstavbou moderního energeticky úsporného a klidného bydlení v atraktivních lokalitách.

  

Account Veronika Machynková
Správa počítačové sítě včetně datového a aplikačního serveru na platformě Windows, antivirový dohled nad sítí, pravidelné zálohování všech účetních jednotek pro účetní a daňovou kancelář Veroniky Machynkové v Jílovém u Prahy.

  

BubbleMania s.r.o.
Zabezpečení aplikačního a datového serveru, vybudování VPN sítě pro vzdálené připojování poboček umístěných po celé ČR na hlavní server ve společnosti BubbleMania s.r.o., která se rozhodla přivést na český trh světovou novinku bubble tea, který se stal velkým fenoménem nejen ve světě, ale i u nás.

 


 

Hotel Golden Crown Praha

Konfigurace firewallu, switchů a WiFi v hotelu. Implementace terminálového serveru sloužícímu ke kompletní správě hotelu - ubytování hostů, reporty, statistiky atd. Kompletní antivirové zabezpečení hotelu a nastavení VPN sítě.

  

Czech Public Media s.r.o.
Návrh, kompletní realizace a zapojení datové sítě včetně nasazení aktivních a pasivních prvků s následnou konfigurací a uvedením celé sítě do provozu, dodávka hardware i software pro společnost Czech Public Media, s.r.o., která se zabývá komplexním řešením v oblasti komunikace a reklamy.

  

Tomáš Havlíček - chladící a mrazící technika
Rekonfigurace a zabezpečení datové sítě, výměna aktivních prvků v síti a dodávka hardware do firmy Tomáš Havlíček - chladící a mrazící technika, která se zabývá servisem a prodejem veškeré chladící a mrazící techniky.

  

Obchodní sklady s.r.o.
Dodávka počítačů a notebooků, rekonfigurace počítačové sítě a nasazení skladového software do společnosti Obchodní sklady s.r.o., která se zabývá především prodejem nápojů značky "ZON".

  

Pivnice u Rudolfina
Instalace a konfigurace WiFi pro hosty v pivnici u Rudolfina, která mimo jiné nabízí vynikající tankové pivo značky Pilsner Urquell v kombinaci s příjemný posezením nedaleko centra hlavního města Prahy.

 


 

AC Dodávky s.r.o.
Dodávka počítačových sestav, realizace bezdrátového propojení dvou budov a následné vybudování LAN sítě v prostorách specializovaného autobazaru AC Dodávky s.r.o., který nabízí použité dodávky a užitkové vozy do 6,5t.

 


 

PIEDRA UNO a.s.
Výměna aktivních a pasivních prvků v síti a jejich nová konfigurace, úprava kabeláže, reorganizace racku a připojení k Internetu společnosti PIEDRA UNO a.s., která je jedna z největších výrobců a prodejců produktů z přírodního kamene na našem trhu.

 


 

SPAGO s.r.o.

Nasazení aplikačního a terminálového serveru na platformě Windows a pravidelná správa počítačové sítě ve společnosti SPAGO s.r.o., která je výhradním dovozcem luxusní kosmetiky a zároveň nabízí široký výběr SPA a Wellness procedur a také provádí mnoho školení a prezentací v oblasti značkové kosmetiky.

 


 

Midial s.r.o.
Upgrade a reinstalace počítačů, dodávka potřebného software a následná pravidelná správa počítačové sítě ve společnosti Midial s.r.o., která se již mnoho let zabývá zpracováním účetnictví a daní.

 


 

AC TIR s.r.o.

Dodání a nasazení serveru, upgrade a reinstalace počítačů a pravidelná správa počítačové sítě ve společnosti AC TIR s.r.o., která se zabývá prodejem a pronájmem nákladních vozidel a další nákladní techniky.

 


partner of NetSystems
© 2024 www.it-pomoc.cz     |     tel.: + 420 775 207 725     |     e-mail: info@it-pomoc.cz     |     Partneři
IT-Pomoc
Vaše řešení v oblasti výpočetní techniky...